GLASS & CERAMICS / Ceramics / Kryddburkar mm 6481472

nr 648 1472

Kryddburkar mm

12 delar, Vienna, wear, damages.

12 delar, Wien

Condition: slitage, skador

1500

SEK 1000

Monday July 19 2010
at 17:49:49

15/7 23:17:33 1      Vinnande bud
15/7 23:18:30 1      justering av budtak